Ana Sayfa     İletişim     Hakkımızda     Test Talep Formu     Anlaşmalı Kurumlar     Mümessillik     Faydalı Linkler

  Biyokimya
  Mikrobiyoloji
  Hematoloji
  Androloji
  Allerji
  Immunoloji
  Endokrinoloji
  Tarama Test Prg.
  Test Panelleri
 ... Hakkımızda ...

  Gelişim Mikrobiyoloji Biyokimya ve Hormon Laboratuarı 1994 yılında İstanbul Cad. No:27 Kat:1 Bakırköy/İstanbul adresinde faaliyetine başlamıştır.

  Laboratuarımız çok kısa süre içinde teknik donanımını geliştirip, özellikle Androloji-İnfertilite, Endokrinoloji, Mikrobiyoloji, Allerji, İmmunoloji, Biyokimya ve Hematoloji dallarında klinik çalışmalarını sürdürmektedir.

Kuruluş aşamasında Seza ARTUNKAL (Mikrobiyoloji Uzm.), Dr.Nur AKALIN PhD (Mikrobiyoloji Uzm.) ve Neslihan DOVEK (Biyolog) ile başlayan kadrosunu çoğaltarak teknolojisindeki artış ile beraber Dr.Gülboy DÖNMEZDEMİR (Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Uzm.), Zuhal Elhan KUKUL (Biyolog), Meriç DOVEK (Biyolog) ve Oktay TEMEL (Kimya Tekn.) ile çalışmalarını devam ettirmektedir.Ayrıca Biyokimya danışmanımız Dr.Ahmet KILINÇ ve Kopenhag/Danimarka'da bulunan Sitogenetik ve moleküler genetik konularında çalışmalarını sürdüren Doç.Dr.Nedime SERAKINCI ile laboratuarımızın bilim yelpazesini genişletmeye özen göstermekteyiz.

Gelişim Mikrobiyoloji Biyokimya ve Hormon Laboratuarı hizmetlerinin kalite kontrolünü Amerika Birleşik Devletleri'nde bulunan bağımsız kalite kontrol programlarına katılarak ve çeşitli bilim derneklerinin çalışmalarını yakından takip ederek kalitesini arttırmayı hedeflemiştir.

Gelişim Mikrobiyoloji Biyokimya ve Hormon Laboratuarı İstanbul içinde ve İstanbul dışındaki pekçok sağlık kuruluşlarına laboratuar testleri ile hizmet ve servis götürmektedir.

Ayrıca Gelişim Mikrobiyoloji Biyokimya ve Hormon Laboratuarı, eğitim hastanelerin de uzmanlık tezlerini hazırlamakta olan meslektaşlarına laboratuarın tüm sistem sarf malzeme ve literatür desteğini ücretsiz sunmaktadır.

Laboratuarımızdan Genel Görünüm

Test Talep Formu